Vandaag geopend van 9.00 tot 18.00

Openingtijden

  • Maandag 11.00 tot 18.00
  • Dinsdag 9.00 tot 18.00
  • Woensdag 9.00 tot 18.00
  • Donderdag 9.00 tot 18.00
  • Vrijdag 9.00 tot 18.00
  • Zaterdag 9.00 tot 17.00
  • Zondag gesloten
×

Winkelmand

De winkelmand is nog leeg. Voeg eerst artikelen toe aan je winkelmand.

Vertaalde literaire roman, novelle

1-10 van 11

Pagina:
  1. 1
  2. 2
  1. Miss You
    Miss You
    Kate Eberlen
    € 10,00
    De roman Miss You (Omdat ik je mis) van Kate Eberlen is een verhaal over een onvergetelijke liefde. Een ontroerende, betoverende roman die je recht in het hart raakt. Een aanrader voor liefhebbers van David Nicholls en Jojo Moyes.  ... Meer informatie
  2. Angels Walking - Volg je hart
    Angels Walking - Volg je hart
    Karen Kingsbury
    € 9,99
    ‘Volg je hart’ is deel 3 in Karen Kingsbury’s serie ‘Angels Walking’, een serie over hoop, tweede kansen en engelen, en volgt op ‘In mijn dromen’. Tegen het advies van haar dokter in, verhuist Mary Catherine naar Oeganda om daar een ... Meer informatie
  3. De fundamenten van ons leven
    De fundamenten van ons leven
    Wallace Stegner
    € 9,99
    Wallace Stegner (1909-1993) was historicus, milieuactivist en de auteur van een bijzonder omvangrijk oeuvre. De fundamenten van ons leven werd in 1972 bekroond met de Pulitzerprijs voor literatuur en in 1998 opgenomen in de Modern Library-lijst van ... Meer informatie
  4. De jonge honden van Miraflores
    De jonge honden van Miraflores
    Mario Vargas Llosa
    € 12,99
    In De jonge honden van Miraflores, een vroege novelle van Mario Vargas Llosa, ziet de lezer hoe de persoonlijkheid van een jonge man wordt afgebroken, hoe zijn mannelijkheid door pesterijen van vrienden wordt bedreigd, en hoe hij er niet in ... Meer informatie
  5. Pantaleón
    Pantaleón
    Mario Vargas Llosa
    € 12,99
    De jonge officier Pantaleón Pantajo krijgt de bizarre opdracht in de jungle van het Amazonegebied een mobiel bordeel te organiseren ten behoeve van de daar gelegerde en zeer geïsoleerd levende soldaten. Als Pantaleóns vrouw merkt dat haar man ... Meer informatie
  6. Het verhaal van Mayta
    Het verhaal van Mayta
    Mario Vargas Llosa
    € 12,99
    Het verzameld werk van een van de grootste schrijvers van Latijns-Amerika. De trotskistische en homoseksuele Alejandro Mayta komt op een feest een jonge man tegen die hem de kans geeft zijn revolutionaire ambities te verwerkelijken. Mayta, die vindt ... Meer informatie
  7. Wie heeft Palomino Molero vermoord & De geesten van de Andes
    Wie heeft Palomino Molero vermoord & De geesten van de Andes
    Mario Vargas Llosa
    € 12,99
    Wie heeft Palomino Molero vermoord? is een zoektocht naar antwoorden: wie heeft de moord op de jonge rekruut Palomino op zijn geweten en waarom wil niemand hierover praten? Als de waarheid over de jongen boven water komt blijkt deze korte roman ... Meer informatie
  8. Lof van de stiefmoeder & geheime notities van Don Rigoberto
    Lof van de stiefmoeder & geheime notities van Don Rigoberto
    Mario Vargas Llosa
    € 12,99
    Lof van de stiefmoeder is een speelse roman over de lichtheid en de afgronden van de begeerte. Don Rigoberto is hertrouwd met de wulpse dona Lucretia. Zijn zoontje Alfonso, een cherubijntje met duivelse gedachten, houdt zielsveel van zijn stiefmoeder ... Meer informatie
  9. Het paradijs om de hoek
    Het paradijs om de hoek
    Mario Vargas Llosa
    € 12,99
    'Is hier het paradijs, mevrouw? Nee mijnheer, het paradijs is om de hoek'. Dit Peruaanse kinderliedje symboliseert het verlangen van de twee hoofdpersonen uit de nieuwe roman van Mario Vargas Llosa. Het zijn de half Franse, half Peruaanse Flora Trist ... Meer informatie
  10. Gesprek in de Kathedraal
    Gesprek in de Kathedraal
    Mario Vargas Llosa
    € 12,99
    Het verzameld werk van een van de belangrijkste Zuid-Amerikaanse schrijvers bij J.M. Meulenhoff In Gesprek in De Kathedraal wordt geleidelijk aan een hecht kluwen van persoonlijke levensgeschiedenissen ontward. De rode draad in deze wirwar wordt ... Meer informatie

1-10 van 11

Pagina:
  1. 1
  2. 2